Spolehlivý pronájem
elektrocentrál Brandýs nad Labem


Hledáte partnera pro vykrytí energetických služeb? Máte časté problémy s kvalitou elektrické sítě nebo potřebujete občas vykrýt odstávku? Hledáte někoho, kdo Vám poradí a pomůžou při výběru správně záložní zdroje? Hledáte někoho, na koho bude spolehnutí? Jsme i v Brandýsi nad Labem

 

Řešení kdekoliv i v Brandýsi nad Labem

Vyřešíme každý problém! Zařídíme elektřinu kdekoliv, kdykoliv a jakémkoliv výkonu.
Celá Česká republika a Slovensko. Při pronájmu elektrocentrál  nabízíme našim zákazníkům možnost všech doplňkových služeb Tj. dopravy, trvalé obsluhy, instalace, trvalé obsluhy atd.
Pro všechny starosti s elektřinou z náhradních zdrojů vyřešíme za Vás, je tu naše půjčovna elektrocentrál v Brandýsi nad Labem.

Sestavíme nabídku na míru

Pokud si nejste jistí, můžeme k vám vyslat našeho technika, který situaci obhlédne a sestaví nabídku na míru vašim potřebám i v Brandýsi nad Labem. 

Kompletní servis

Všechny naše elektrocentrály v Brandýsi nad Labem pravidelně testujeme a servisujeme. Ale i tak  poskytneme záložní centrály v případě problému, aby vaše akce nebyla ničím ohrožena. To nám umožňuje naše široká flotila centrál s výkonem od 15 kVa až 1 800 kVa

Využijte slevy při delším či častějším pronájmu

V případě delšího pronájmu /více jak  4 dni/ Vám nabízíme slevy. Zpracování cenové nabídky uděláme zdarma, stačí nás pouze kontaktovat.

Vaše půjčovna elektrocentrál v Brandýsi nad Labem

Naše půjčovna v Brandýsi nad Labem spolupracuje se společností Valeon