Pronájem
agregátů ve Slatiňanech

Pokud stojíte před problémem zajištění náhradního zdroje elektrické energie či případného zálohování elektřiny, využijte služeb naší společnosti Valeon servis.cz ve Slatiňanech, která vám nabízí komplexní řešení těchto problémů.

Valeon půjčovna

Naše společnost, půjčovna agregátů nabízí kompletně výhodný pronájem agregátu, ať už krátkodobý, nebo dlouhodobý, který je vhodný zejména pro výrobní firmy, stavby či větší akce. Služby šité na míru od nezávazné poptávky, přes přípravu řešení, sestavení nabídky přesně podle vašich potřeb až po realizaci a následný kompletní servis.

 

Naše agregáty se hodí všude tam, kde je nutno zajistit dodávku elektrické energie. Jedná se například o plánované odstávky elektřiny, případné poruchy, stavby, nebo venkovní akce, nacházející se mimo dosah elektrických sítí.

Sestavíme nabídku na míru

Pokud si nejste jistí, můžeme k vám vyslat našeho technika, který situaci obhlédne a sestaví nabídku na míru vašim potřebám. Pokud by se jednalo o větší akci, jako například event či festival, mějte k dispozici mapu rozmístění stánků a odběrových míst. Jen tak dokážeme sestavit přesný plán s dostatečně silným agregátem. Není snad nic horšího, než když vám v tom nejlepším vypadne proud. 

Kompletní servis

Půjčovna Valeon servis ve Slatiňanech vám nabízí kompletní služby, ve kterých jsou zahrnuty veškeré činnosti, spojené s provozem elektrocentrály, které byste u konkurenčních firem těžko hledali:

  • Doprava agregátu
  • Zapojení agregátu
  • Elektrikářské služby / zapojení elektrocentrál/
  • Rozvody elektřiny pro festivaly - venkovní rozvody
  • Projekce venkovních rozvodů elektřiny pro festivaly a větší akce
  • Testování elektrocentrál / zátěžové zkoušky
  • Pohotovosti pro společnosti

Nabídku vám sestavíme přímo na míru, v případě potřeby k vám můžeme vyslat našeho technického pracovníka, který dokáže danou situaci řádně vyhodnotit a následně sestavit nabídku dle vašich požadavků a potřeb.

 

Půjčovn agregátůve Slatiňanech +420 722 008 007

 

Potřebujete agregát ve Slatiňanech?
Nezávazná poptávka

Jak jsme již výše zmínili, součástí nabídky pronájmu agregátu je rovněž zajištění dopravy, řádná instalace a posléze demontáž. Samozřejmostí je dodávka kabelového materiálu, nádrže s palivem nebo případně trvalá obsluha naším profesionálním elektrikářem, který bude dohlížet nad řádným chodem zařízení. Naše kompletní řešení uspokojí i velmi náročné klienty.

 

 

Naše agregátyve Slatiňanech procházejí pravidelným servisem a testováním, tudíž vám v případě problému, můžeme nabídnout záložní centrály, aby vaše akce nebyla ničím ohrožena.

 

Nabízíme k pronájmu agregátu s klasickými výkony od výkonu 15 kVA až do neomezeného výkonu, kterého lze docílit spojením několika výkonů, například 2 x 900 kVA. Naleznete u nás různé druhy elektrocentrál také z hlediska odhlučnění, a to od silent 95 dB, přes super silent 68 dB až po ultra – silent 50 dB, což jistě oceníte zejména v oblastech, kde je potřeba zachovat co možná nejméně hluku.

Kontaktujte nás a zjistěte možnosti výhodnějších cen.

Dlouhodobý
pronájem
agregátů
ve Slatiňanech

K dispozici nabízíme jak stacionární agregáty, tak i mobilní agregáty na vozíku. Samozřejmostí je kontrola a odzkoušení zařízení před každou zakázkou.

Největší devizou naší společnosti je tedy velmi široká rozmanitost agregátů a s tím spojených služeb a také absolutní spolehlivost, kterou nabízíme.

Chci výhodnější pronájem

Hlavní výhody a rozdíly půjčovny ve Slatiňanech

 

Specialisti úzce zaměření / nepůjčujeme vrtačky, míchačky/

Neustálé testování na depů co naše stroje zvládnou, těžko na cvičišti, lehko na bojišti

Velký výběr elektrocentrál z více jak 100 kusů agreátů / možnost okamžité náhrady/

Dlouhá historie

Kompletní služby, doprava , technik - trvalá obsluha, instalace, deinstalce , doplňování phm

Naše půjčovna ve Slatiňanech spolupracuje se společností Valeon