Zajištění elektřiny pomocí
dieselových generátorů
v Nové Bystřici

Pro zákazníky nabízíme řešení v případě problémů s dodávkou elektřiny. Ne vždy je dostatek proudu, ne vždy je k dispozici. Pro běžné lidi se zdá elektrický proud zcela běžná věc, ale pokud není tak je malér. Roztečou se potraviny, světla nesvítí, stroje nevyrábí.

Abyste tyto problémy vyřešily nebo jim předcházeli, je tu naše půjčovna dieselgenerátorů v Nové Bystřici. My jsme specialisti, kteří řeší tyto problémy.

Nabídka na míru

Ať již tedy potřebujete zajistit elektřinu pro vaši stavbu, či výrobní halu, nebo snad organizujete festival, přehlídku, nebo koncert na venkovním prostranství, všude tam vám můžeme zajistit kompletní servis od sestavení nabídky na pronájem dieselových generátorů v Nové Bystřici, přípravy řešení, dodávky elektrocentrály, zajištění obsluhy a servisu. Služby, které v souvislosti s pronájmem agergátů v Nové Bystřici nabízí naše půjčovna elektrocentrál Valeon, určitě jinde nenajdete.

Jsme schopni Vám poradit +420 722 008 009 nebo zajisti cenovou nabídku.

Tím, že máme k dispozici mnoho dieselových agregátů/ více jak 100ks/ dokážeme v České republice zrealizovat velký koncert, či mega odstávku.

Zpracování cenové nabídky uděláme zdarma, stačí nás pouze kontaktovat:

+ 420 722 008 007

Hlavní výhody a rozdíly půjčovny

Specialisti úzce zaměření / nepůjčujeme vrtačky, míchačky/

Neustálé testování na naší základně co naše stroje zvládnou, těžko na cvičišti, lehko na bojišti

Velký výběr elektrocentrál z více jak 100 kusů agregátů / možnost okamžité náhrady/

Dlouhá historie

Kompletní služby, doprava, technik - trvalá obsluha, instalace, de instalace , doplňování phm

Dieselgenerátory od 15 kVa až 1 800 kVa, světelné věže, odporová zátěž

Využijte slevy při dlouhodobém pronájmu

 

Potřebujete
dieslový generátor
v Nové Bystřici?
Nezávazná poptávka

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem dieselových generátorů v Nové Bystřici, který je cenově výhodnější oproti nákupu. Dalo by se říct, že je to obdoba operačního leasingu. dieselových generátor nemusíte kupovat, stačí ho jen pronajmout na 3 roky.

Dlouhodobý
pronájem
elektrocentrál
v Nové Bystřici

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem elektrocentrál v Nové Bystřici, který je cenově výhodnější oproti nákupu vlastní elektrocentrály.

Nejen, že je pořízení vlastní dieselových generátoru je drahé, ale je potřeba také zařídit palivové hospodářství, pravidelné revize, a především kvalifikovaný personál. To vše pro vás můžeme zařídit i v Nové Bystřici za dlouhodobě výhodnou cenu.

Navíc, pokud jste někde v nájmu, proč kupovat rovnou dieselových generátorů, vždyť ho stačí pronajmout.

Chci výhodnější pronájem

Další výhody dlouhodobého pronájmu oproti koupi

Výhodou je cena pronájmu. Vezměte si například 200kVA Cat tento dieselovýgenerátor stojí okolo 850 000kč bez DPHplus roční údržba okolo 50 000czk bez DPH.

Naše půjčovna Vám zařídí obdobný dieselovýgenerátor za cenu 8000 měsíčně. Návratnost investice je pak více 10 let. Stejně tak nemusíte zajišťovat palivové hospodářství. Všechny tyto starosti vám odpadnou díky výhodnému dlouhodobému pronájmu elektrocentrály v Nové Bystřici.

Naše půjčovna v Nové Bystřici spolupracuje se společností Hujeval