Výhodný pronájem
dieselových generátorů
v Protivínu

Nabízíme pronájem dieselových generátorů v Protivínu pro každou výrobní firmu, festival či stavbu. Ať už to bude stavba mimo dosah elektrické sítě nebo větší akce, Valeon servis s.r.o. vám bude k dispozici i v Protivínu.

V naší půjčovně se snažíme o maximální spolehvost. Ta je dána neustálou kontrolou a kontrolou. Agregáty stále zatěžujeme speciálním odporníkem. Agregát tak míří k zákazníkovi jen téhdy, pokud je zcela připraven!

Příprava řešení

Než se budeme moci domluvit na konkrétních podmínkách pronájmu, budeme potřebovat vědět, jak silný máte jistič. Tuto informaci naleznete přímo u jističe, případně na faktuře za elektřinu. Pokud z nějakého důvodu tuto informaci nemáte, bude potřeba zjistit, jaký je celkový příkon odběrových míst a spotřebičů. Užitečná bude rovněž informace o vzdálenostech mezi odběrovým místem a záložním zdrojem. Bez těchto informací nevybereme ideální řešení pro vaši situaci.

Sestavíme nabídku na míru

Pokud si nejste jistí, můžeme k vám vyslat našeho technika, který situaci obhlédne a sestaví nabídku na míru vašim potřebám. Pokud by se jednalo o větší akci, jako například event či festival, mějte k dispozici mapu rozmístění stánků a odběrových míst. Jen tak dokážeme sestavit přesný plán s dostatečně silným dieselovým generátorem. Není snad nic horšího, než když vám v tom nejlepším vypadne proud. 

Kompletní servis

Vedle samotného pronájmu samozřejmě zajistíme dopravu, instalaci a následnou deinstalaci. Samozřejmostí je pro nás také kabelový materiál, nádrž na palivo i trvalá obsluha profesionálním atestovaným elektrikářem. Zkrátka kompletní řešení i pro náročné klienty

Všechny naše dieselové generátory pravidelně testujeme a servisujeme. I proto nabízíme záložní generátory v případě problému, aby vaše akce nebyla ničím ohrožena. To nám umožňuje naše široká flotila centrál s výkonem 15 kVa až 1 800 kVa

Využijte slevy při dlouhodobém pronájmu

V případě dlouhodobého pronájmu našich dieselových generátorů nabízíme slevu, čím déle budete pronajímat, tím větší slevu poskytneme. Zpracování cenové nabídky uděláme zdarma, stačí nás pouze kontaktovat.

Potřebujete
dieslový generátor
v Protivínu?
Nezávazná poptávka

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem dieselových generátorů v Protivínu, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu. Stejně tak se zpravidla nevyplatí elektrocentrálu kupovat. Kontaktujte nás a zjistěte možnosti výhodnějších cen.

Dlouhodobý
pronájem
elektrocentrál
v Protivínu

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem elektrocentrál v Protivínu, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu nebo nákupu vlastní elektrocentrály.

Nejen, že je pořízení vlastní elektrocentrály drahé, ale je potřeba také zařídit palivové hospodářství, pravidelné revize, a především kvalifikovaný personál. To vše pro vás můžeme zařídit i v Protivínu za dlouhodobě výhodnou cenu.

Chci výhodnější pronájem

Další výhody dlouhodobého pronájmu

Výhodou také je, že pokud zřídíte dlouhodobý pronájem elektrocentrály, v případě potřeby vám dovezeme novou elektrocentrálu, kterou ihned zapojíme. Bez dalších poplatků či navýšení ceny. Díky vlastnímu palivovému hospodářství také není problém zařídit dodávky nafty z rafinerie přímo v Protivínu .

Pokud se rozhodnete pro dlouhodobý pronájem, získáte v ceně také NON-STOP servis elektrocentrál v Protivínu, školené techniky, kteří si vždy poradí a jistotu toho, že i v případě problémů naše společnost zajistí novou elektrocentrálu. Stejně tak nemusíte zajišťovat palivové hospodářství. Všechny tyto starosti vám odpadnou díky výhodnému dlouhodobému pronájmu elektrocentrály v Protivínu.