Výhodný pronájem
elektrocentrál v Roudnici nad Labem

Pokud potřebujete zajistit nezávislý mobilní zdroj elektrické energie v Roudnici nad Labem pro napájení elektrického zařízení, využijte služeb naší společnosti Valeon.cz v Roudnici nad Labem.  Zajišťujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem elektrocentrál včetně kompletních činností s tím spojených, všude tam, kde je potřeba zajistit náhradní zdroj elektrické energie, ať už se jedná o nečekaný výpadek elektřiny či plánovanou odstávku, zajištění venkovních kulturních nebo sportovních akcí jako jsou koncerty, festivaly, různé eventy apod., provozování ski areálů a dalších.

Profesionální řešení

Ať již tedy potřebujete zajistit elektřinu pro vaši stavbu, či výrobní halu, nebo snad organizujete festival, přehlídku, nebo koncert na venkovním prostranství, všude tam vám můžeme zajistit kompletní servis od sestavení nabídky, přípravy řešení, dodávky elektrocentrály, zajištění obsluhy a servisu. Služby, které v souvislosti s pronájmem elektrocentrál nabízí naše společnost, určitě jinde nenajdete.

Nabízíme vám krátkodobý i dlouhodobý pronájem kvalitních elektrocentrál včetně komplexních služeb sestavených přímo na míru dle vašich požadavků.

 

Naše služby zahrnují dále:
  • Zajištění dopravy elektrocentrály
  • Instalace elektrocentrály
  • Elektrikářské služby
  • Rozvody elektřiny
  • Projekce venkovních rozvodů elektřiny
  • Testování elektrocentrál / zátěžové zkoušky
  • Pohotovosti pro společnosti

Elektrocentrály k pronájmu v Roudnici nad Labem, které vám nabízíme, procházejí pravidelným servisem a jsou pečlivě testovány.

K pronájmu nabízíme širokou škálu elektrocentrál s širokým rozpětím výkonu – od výkonu 15 kVA až po téměř neomezený výkon, kterého je možno docílit spojením několika výkonů.

Potřebujete
elektrocentrálu
v Roudnici nad Labem?
Nezávazná poptávka

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem elektrocentrál v Roudnici nad Labem, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu. Stejně tak se zpravidla nevyplatí elektrocentrálu kupovat. Kontaktujte nás a zjistěte možnosti výhodnějších cen.

Náš zákazník, náš pán
kdekoliv i
v Roudnici nad Labem

V naší nabídce k pronájmu  v Roudnici nad Labem naleznete elektrocentrály také různé druhy elektrocentrál z hlediska odhlučnění, jejichž využití je vhodné zejména v místech, kde by hlasitá elektrocentrála působila rušivě. Jedná se například o různé akce, jako jsou festivaly, koncerty, apod., či místa, kde je potřeba nepřekračovat určitou hladinu hluku. Nabízíme dieselagregáty od silent 95 dB, přes super – silent 68 dB až po ultra – silent 50 dB.

 

 

 

Chci výhodnější pronájem

Jak jsme již zmínili, naše elektrocentrály procházejí pravidelným servisem a testy, což nám umožňuje v případě problémů nabídnout záložní centrály tak, aby nedošlo k ohrožení vaší akce.Máme k dispozici jak elektrocentrály stacionární, tak i mobilní na vozíku. Všechny centrály jsou před každou zakázkou pečlivě kontrolovány a odzkoušeny.Garantujeme profesionalitu a spolehlivost našich služeb.

Půjčovna elektrocentrál v Roudnici nad Labem Posuďte sami.

Stačí jen zavolat + 420 722 008 009 nebo napsat. Je to tak jednoduché!

Naše půjčovna v Roudnici nad Labem spolupracuje se společností Valeon