Pronájem kabeláže

Kabelový materiál

Už jste někdy pořádaly event? Zajisté víte, že budete potřebovat desítky až stovky metrů kabeláže pro přivedení elektrifikace do jednotlivých stánků, k pódiím a dalším zařízením, které potřebují elektrický proud. Manipulace s rozsáhlou kabeláží není nic snadného, čím je kabel silnější a delší, tím se zvyšuje i jeho váha. Vy pak při přípravě akce musíte vynaložit značnou sílu na manipulaci a také vám příprava zabere mnohem více času.  

Valeon ve své půjčovně nabízí kabeláž z titanexu, která je o 1/3  lehčí a odolnější. Naše kabely jsou vhodné pro použití v suchém i mokrém prostředí. Kabel je vhodný pro vysokou zátěž, odolný mechanickým a chemickým vlivům. Kabely mají IP67 zamykatelné zásuvky, které při manipulaci pevně drží zapojené v rozvaděči. A nestane se vám pak, že někdo omylem zavadí o kabel a rozpojí připojení elektrické energie. 

 

Modulární systém kvalitních rozvaděčů

Nabízíme prvotřídní rozvaděče, kde každá zásuvka má svůj vlastní chránič a jistič. Všechny naše rozvaděče jsou pravidelně testovány odporovou zátěží a mají platnou revizní zprávu. Naše rozvaděče mají dostatečně vysoké nožičky, aby rozvaděč neležel ve vodě.

 

Služby profesionálních elektrikářů a techniků se strojírenskými zkouškami

Firma Valeon má rozsáhlou nabídku služeb, kterou zajišťujeme našimi kompetentními pracovníky. V našem teamu máme řadu zkušených elektrikářů, kteří jsou špičkovými odborníky na svojí práci a mají značné zkušenosti v oblasti pronájmu agregátů a dalšího příslušenství.

wix formuoář

KONTAKT

Valeon servis s.r.o.

IČO:  242 272 34

DIČ:  CZ 242 272 34

Sídlo: Sokolská 1605/66,

Nové Město,120 00 Praha 2

POBOČKY

PRAHA - Všechromy 99

BRNO  - Holubice

OSTRAVA -  Štramberk

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá  8:00 - 17:00 hod

NAŠI PARTNEŘI

Obchod elektrocentrály

Tel: +420 722 008 007

E-mail.:  info@valeon.cz

Obchod kompresory

Tel:+420 722 008 009

info@valeon.cz

SERVIS ELEKTROCENTRÁL

Tel.: + 420 778 050 267

hujeval logo.jpg
logo_VALEON.jpg