Spolehlivý pronájem
elektrocentrál Bakov nad Jizerou

Nabízíme pronájem elektrocentrál v Bakově nad Jizerou pro každou pro každého, naším nejmenší elektrocentrálou je 10kW. Všechny naše elektrocentrály jsou, jak mobilní tak statiké .. Ať už to bude stavba mimo dosah elektrické sítě nebo větší akce, Valeon servis s.r.o. vám bude k dispozici i v Bakově nad Jizerou.

V naší půjčovně klademe největší důraz na spolehlivost našich elektrocentrál. Každá elektrocentrála než vyjede k zákaznikovy je důsladně zkontrolovaná a proběhne u ní odporová zátěž.

Samotný pronájem je pak již je špička ledovce. Velká práce je v přípravě pro ideálně 100% funkčnost elektrocentrály.

Pronájem nad 4 dni je možné získat velké slevy. Záleží vždy na délce použití.

 

 

Příprava řešení

Než se budeme moci domluvit na konkrétních podmínkách pronájmu, budeme potřebovat vědět, jak silný máte jistič. Tuto informaci naleznete přímo u jističe, případně na faktuře za elektřinu. Pokud z nějakého důvodu tuto informaci nemáte, bude potřeba zjistit, jaký je celkový příkon odběrových míst a spotřebičů. Užitečná bude rovněž informace o vzdálenostech mezi odběrovým místem a záložním zdrojem. Bez těchto informací nevybereme ideální řešení pro vaši situaci.

Sestavíme nabídku na míru

Pokud si nejste jistí, můžeme k vám vyslat našeho technika, který situaci obhlédne a sestaví nabídku na míru vašim potřebám. Pokud by se jednalo o větší akci, jako například event či festival, mějte k dispozici mapu rozmístění stánků a odběrových míst. Jen tak dokážeme sestavit přesný plán s dostatečně silnou elektrocentrálou. Není snad nic horšího, než když vám v tom nejlepším vypadne proud. 

Kompletní servis

Vedle samotného pronájmu samozřejmě zajistíme dopravu, instalaci a následnou deinstalaci. Samozřejmostí je pro nás také kabelový materiál, nádrž na palivo i trvalá obsluha profesionálním atestovaným elektrikářem. Zkrátka kompletní řešení i pro náročné klienty

Všechny naše elektrocentrály pravidelně testujeme a servisujeme. I proto nabízíme záložní centrály v případě problému, aby vaše akce nebyla ničím ohrožena. To nám umožňuje naše široká flotila centrál s výkonem 415 kVa až 1 800 kVa

Využijte slevy při dlouhodobém pronájmu

V případě dlouhodobého pronájmu našich elektrocentrál nabízíme slevu, čím déle budete pronajímat, tím větší slevu poskytneme. Zpracování cenové nabídky uděláme zdarma, stačí nás pouze kontaktovat.

Potřebujete
elektrocentrálu
v Bakově nad Jizerou?
Nezávazná poptávka

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem elektrocentrál v Bakově nad Jizerou, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu. Stejně tak se zpravidla nevyplatí elektrocentrálu kupovat. Kontaktujte nás a zjistěte možnosti výhodnějších cen.

Dlouhodobý
pronájem
elektrocentrál
v Bakově nad Jizerou

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem elektrocentrál v Bakově nad Jizerou, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu nebo nákupu vlastní elektrocentrály.

Nejen, že je pořízení vlastní elektrocentrály drahé, ale je potřeba také zařídit palivové hospodářství, pravidelné revize, a především kvalifikovaný personál. To vše pro vás můžeme zařídit i v Bakově nad Jizerou za dlouhodobě výhodnou cenu.

Chci výhodnější pronájem

Další výhody dlouhodobého pronájmu

Výhodou také je, že pokud zřídíte dlouhodobý pronájem elektrocentrály, v případě potřeby vám dovezeme novou elektrocentrálu, kterou ihned zapojíme. Bez dalších poplatků či navýšení ceny. Díky vlastnímu palivovému hospodářství také není problém zařídit dodávky nafty z rafinerie přímo v Bakově nad Jizerou .

Pokud se rozhodnete pro dlouhodobý pronájem, získáte v ceně také NON-STOP servis elektrocentrál v Bakově nad Jizerou, školené techniky, kteří si vždy poradí a jistotu toho, že i v případě problémů naše společnost zajistí novou elektrocentrálu. Stejně tak nemusíte zajišťovat palivové hospodářství. Všechny tyto starosti vám odpadnou díky výhodnému dlouhodobému pronájmu elektrocentrály v Bakově nad Jizerou.