Spolehlivý dodavatel elekřiny
Na společenské akce
i rozsáhlé festivaly
Poptávka elektrocentrál

Chápeme, že akce eventy jsou pro zákazníka velmi důležité. Aby vše vyšlo přesně do puntíku, navrhneme vám kompletní řešení rozvodu elektrické energie pomocí elektrocentrál. Zajistíme pronájem dieselových agregátu, nádrží, kabelů ale i přejezdů.

Pro zabezpečení vaší akce či hlavní stage na festivalech používáme také tzv. twinování. Vedle sebe postavíme dvě elektrocentrály, kdy jedna může okamžitě nahradit druhou, případně lze odebírat elektřinu z obou elektrocentrál najednou. I to umožní hladký průběh vaší akce.

Nabízíme pronájem elektrocentrál a světelných věží v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Pardubicích, Liberci, Hradci Králové, Lovosicích, Opavě, Karlových Varech, Českých Budějovicích i v dalších městech.

O tom, že akce umíme precizně jste se mohli přesvědčit na Vizovickém trnkobraní, Barum rally či dokonce při biatlonu v Novém Městě na Moravě, kde byly umístěny nejen elektrocentrály ale také naše světelné věže.

S velkými akcemi máme zkušenosti, které můžeme využít také pro tu vaši. Nechte si zdarma vypracovat cenou nabídku. Postačí, když nám napíšete něco málo o akci a my už si s tím poradíme. Spolehněte se na nás.