Ideální řešení pro vaši stavbu
Kompletní řešení
pro stavebnictví
Poptávka elektrocentrál

Vyřešíme problém na stavbě

Potřebujete opravdu kvalitní zdroj elektrické energie? Pak můžete využít pronájem elektrocentrál od naší společnosti. Díky pravidelným zátěžovým testům se můžete spolehnout na kvalitu našich elektrocentrál. Navíc poskytujeme zásuvky, které mají vlastní jistič a chránič. To snižuje riziko komplikací na minimum.

Zajistíme naftu i naftové nádrže

Disponujeme licencí ADR, takže pro vás zajistíme naftu přímo z rafinérie. O aktuálním stavu nafty vás informuje digitální displej. V případě potřeby přijedeme a vyměníme vadnou elektrocentrálu. Stavební práce se tak nebudou zbytečně zpožďovat. Na stavbě můžete potřebovat také světelné věže, které k pronájmu rovněž nabízíme.

V provozu za všech okolností

Jsme si plně vědomi toho, že na stavbách nebývají úplně příznivé podmínky, proto jsou naše elektrocentrály uzpůsobené tomu, aby i v nevlídných podmínkách podávaly výkony, za jaké si zaplatíte. Vhodně kryté zásuvky zamezí styku s vodou či bahnem. Vysoké nožičky zase zaručí, že rozvaděč nebude ležet ve vodě, ani když pořádně zaprší. Můžete se na nás spolehnout.

Nabízíme pronájem elektrocentrál a světelných věží v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Pardubicích, Liberci, Hradci Králové, Lovosicích, Opavě, Karlových Varech, Českých Budějovicích i v dalších městech.

Zašlete nezávaznou poptávku