Prodej elektrocentrál ve Stráži pod Ralskem

Prodej elektrocentrál ve Stráži pod Ralskem

Potřebujete záložní zdroj do firmy ve Stráži pod Ralskem? Není problém!

Od koho ale nakoupit elektrocentrálu?  Možností je spousta, zvláště internetové prezentace jsou působivé, ale jak poznat prodejce, který není jen kancelář a víc nic?

Vždyť k provozování elektrocentrály je potřeba mnohem víc. Nestačí si ji jen pořídit do podniku. Mnohem důležitější je její následný provoz a to je mnohem lepší využít profesionály, který provozují mnoho centrál každý den, jako třeba naše půjčovna elektrocentrál ve Stráži pod Ralskem.

Důležité je si uvědomit, jak budete třeba záložní zdroj tankovat. Je potřeba bez řepkové nafta a ADR certifikace řidiče a ADR přepravní nádrž. Což má většinou právě půjčovna elektrocentrál Valeon ve Stráži pod Ralskem.

Je tedy lepší koupit záložní zdroj od překupníka v kanceláři nebo od lidí co servisují a půjčují dieselgenrátory každý den?

Pak tu máme i otázku zátěžových testu v naší půjčovně Valeon ve Stráži pod Ralskem dáváme jednou ročně zátěžové testy zdarma. Jak udělá zátěžový test kancelářský překupník?

Řešení poruch je pro nás ve Valenu ve Stráži pod Ralskem mnohem jednodušší, jelikož si vezmeme náhradní záložní zdroj z půjčovny a problematické období vykryjeme. Jak to běžně dopadá? Zákazník, si objedná náhradní záložní zdroj sám a více náklady pak řeší třeba i soudně práce s prodejcem.

Počáteční investice jsou také problém, kancelářský obchodník bude chtí od Vás zálohy a to Vám ještě nic nedodal! U nás ve Valeonu ve Stráži pod Ralskem to chodí ale obráceně a úplně jinak.

U nás nabízíme dlouhodobý pronájem elektrocentrál. Podnik, který chcte pořídit elektrocentrálu, ale nechce investovat velké finanční prostředky, podnik který nechce se starat o provoz záložního zdroje a nemá na to příslušné lidi s certifikací / stojní průkaz/,  může využít nabídku od Valenu ve Stráži pod Ralskem.

Naše půjčovna elektrocentrál ve Stráži pod Ralskem pronajme stroj za ceny, při kterých se neplatí záložní zdroj kupovat!  Vše naistaluje a provouje za Vás!

Pro orientaci:

400kVA nová okolo 1 300 000,- bez DPH plus ročně servis okolo 50 000bez DPH

Valeon pronájem DA 400kVA 12000,- bez DPH komplet se servisem a zátěží každý rok, monitring 24/7/365

DA 150kVA 7500bez DPH

Váš partner do nepohody Valeon servis ve Stráži pod Ralskem

Naše půjčovna ve Stráži pod Ralskem spolupracuje se společností Valeon