Prodej elektrocentrál v Toužimi

Prodej elektrocentrál v Toužimi

Potřebujete záložní zdroj do firmy v Toužimi? Není problém!

Od koho ale nakoupit elektrocentrálu?  Možností je spousta, zvláště internetové prezentace jsou působivé, ale jak poznat prodejce, který není jen kancelář a víc nic?

Vždyť k provozování elektrocentrály je potřeba mnohem víc. Nestačí si ji jen pořídit do podniku. Mnohem důležitější je její následný provoz a to je mnohem lepší využít profesionály, který provozují mnoho centrál každý den, jako třeba naše půjčovna elektrocentrál v Toužimi.

Důležité je si uvědomit, jak budete třeba záložní zdroj tankovat. Je potřeba bez řepkové nafta a ADR certifikace řidiče a ADR přepravní nádrž. Což má většinou právě půjčovna elektrocentrál Valeon v Toužimi.

Je tedy lepší koupit záložní zdroj od překupníka v kanceláři nebo od lidí co servisují a půjčují dieselgenrátory každý den?

Pak tu máme i otázku zátěžových testu v naší půjčovně Valeon v Toužimi dáváme jednou ročně zátěžové testy zdarma. Jak udělá zátěžový test kancelářský překupník?

Řešení poruch je pro nás ve Valenu v Toužimi mnohem jednodušší, jelikož si vezmeme náhradní záložní zdroj z půjčovny a problematické období vykryjeme. Jak to běžně dopadá? Zákazník, si objedná náhradní záložní zdroj sám a více náklady pak řeší třeba i soudně práce s prodejcem.

Počáteční investice jsou také problém, kancelářský obchodník bude chtí od Vás zálohy a to Vám ještě nic nedodal! U nás ve Valeonu v Toužimi to chodí ale obráceně a úplně jinak.

U nás nabízíme dlouhodobý pronájem elektrocentrál. Podnik, který chcte pořídit elektrocentrálu, ale nechce investovat velké finanční prostředky, podnik který nechce se starat o provoz záložního zdroje a nemá na to příslušné lidi s certifikací / stojní průkaz/,  může využít nabídku od Valenu v Toužimi.

Naše půjčovna elektrocentrál v Toužimi pronajme stroj za ceny, při kterých se neplatí záložní zdroj kupovat!  Vše naistaluje a provouje za Vás!

Pro orientaci:

400kVA nová okolo 1 300 000,- bez DPH plus ročně servis okolo 50 000bez DPH

Valeon pronájem DA 400kVA 12000,- bez DPH komplet se servisem a zátěží každý rok, monitring 24/7/365

DA 150kVA 7500bez DPH

Váš partner do nepohody Valeon servis v Toužimi

Naše půjčovna v Toužimi spolupracuje se společností Valeon