Výhodný pronájem
agregátů v Novém Městě pod Smrkem

Nabízíme pronájem agregátů v Novém Městě pod Smrkem pro každou výrobní firmu, festival či stavbu. Ať už to bude stavba mimo dosah elektrické sítě nebo větší akce, Valeon servis s.r.o. vám bude k dispozici i v Novém Městě pod Smrkem.

Příprava řešení

Než se budeme moci domluvit na konkrétních podmínkách zapůjčení, budeme potřebovat vědět, jak silný máte jistič. Tuto informaci naleznete přímo u jističe, případně na faktuře za elektřinu. Pokud z nějakého důvodu tuto informaci nemáte, bude potřeba zjistit, jaký je celkový příkon odběrových míst a spotřebičů. Užitečná bude rovněž informace o vzdálenostech mezi odběrovým místem a záložním zdrojem. Bez těchto informací nevybereme ideální řešení pro vaši situaci.

Sestavíme nabídku na míru

Pokud si nejste jistí, můžeme k vám vyslat našeho technika, který situaci obhlédne a sestaví nabídku na míru vašim potřebám. Pokud by se jednalo o větší akci, jako například event či festival, mějte k dispozici mapu rozmístění stánků a odběrových míst. Jen tak dokážeme sestavit přesný plán s dostatečně silným agregátem. Není snad nic horšího, než když vám v tom nejlepším vypadne proud. 

Kompletní servis

Vedle samotného pronájmu samozřejmě zajistíme dopravu, instalaci a následnou deinstalaci. Samozřejmostí je pro nás také kabelový materiál, nádrž na palivo i trvalá obsluha profesionálním atestovaným elektrikářem. Zkrátka kompletní řešení i pro náročné klienty

Všechny naše agregáty pravidelně testujeme a servisujeme. I proto nabízíme záložní centrály v případě problému, aby vaše akce nebyla ničím ohrožena. To nám umožňuje naše široká flotila centrál s výkonem 400 kVa až 1 800 kVa

Využijte slevy při dlouhodobém půjčení

V případě dlouhodobého pronájmu našich agregátů nabízíme slevu, čím déle budete pronajímat, tím větší slevu poskytneme. Zpracování cenové nabídky uděláme zdarma, stačí nás pouze kontaktovat.

Potřebujete agregát v Novém Městě pod Smrkem?
Nezávazná poptávka

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem agregátů v Novém Městě pod Smrkem, který je cenově výhodnější oproti krátkodobému zapůjčení. Stejně tak se zpravidla nevyplatí agregát kupovat. Kontaktujte nás a zjistěte možnosti výhodnějších cen.

Dlouhodobý
pronájem
agregátů
v Novém Městě pod Smrkem

Pro zákazníky máme připravený také dlouhodobý pronájem agregátů v Novém Městě pod Smrkem, které je cenově výhodnější oproti krátkodobému pronájmu nebo nákupu vlastního agregátu.

Nejen, že je pořízení vlastního agregátu drahé, ale je potřeba také zařídit palivové hospodářství, pravidelné revize, a především kvalifikovaný personál. To vše pro vás můžeme zařídit i v Novém Městě pod Smrkem za dlouhodobě výhodnou cenu.

Chci výhodnější pronájem

Další výhody dlouhodobého pronájmu

Výhodou také je, že pokud zřídíte dlouhodobý pronájem agregátu, v případě potřeby vám dovezeme nový agregát, kterou ihned zapojíme. Bez dalších poplatků či navýšení ceny. Díky vlastnímu palivovému hospodářství také není problém zařídit dodávky nafty z rafinerie přímo v Novém Městě pod Smrkem .

Pokud se rozhodnete pro dlouhodobý pronájem, získáte v ceně také NON-STOP servis agregátů v Novém Městě pod Smrkem, školené techniky, kteří si vždy poradí a jistotu toho, že i v případě problémů naše společnost zajistí novou elektrocentrálu. Stejně tak nemusíte zajišťovat palivové hospodářství. Všechny tyto starosti vám odpadnou díky výhodnému dlouhodobému pronájmu agregátu v Novém Městě pod Smrkem.