Ano, máme pobočku i v Brně!
Výhodný pronájem
elektrocentrál v Brně
Nezávazná poptávka

Potřebujete zajistit nečekaný výpadek ve firmě v okolí Brna? Plánovanou odstávku, kdekoliv v Brně? Tak k tomu potřebujete spolehlivou elektrocentrálu!
Protože výpadek proudu Vás může stát nemalé finanční prostředky, neriskujete a pronajměte si elektrocentrálu od profesionálů. Neriskujte, neexperimentujete!

Nemusí se to vyplatit!

 

Nabízíme výhodný pronájem elektrocentrál v Brně. Ať už to bude stavba mimo dosah elektrické sítě nebo větší akce, Valeon servis s.r.o. vám bude vždy na blízku.

Půjčovna a pronájem elektrocentrál a dieselagregátů BRNO!

 

 

V Brně nabízíme komplexní řešení

V Brně vyřešíme každý problém! Zařídíme elektřinu kdekoliv  v okolí Brna, kdykoliv a jakémkoliv výkonu. Při pronájmu elektrocentrál, nabízíme našim zákazníkům možnost všech doplňkových služeb Tj. dopravy, trvalé obsluhy, instalace, trvalé obsluhy, tankovaní, atd.
Pro všechny starosti s elektřinou z náhradních zdrojů vyřešíme za Vás, je tu naše půjčovna elektrocentrál Brno

Sestavíme nabídku na míru

Pokud si nejste jistí, můžeme k vám vyslat našeho technika, který situaci obhlédne a sestaví nabídku na míru vašim potřebám. V případě technických dotazů, neváhejte a volejte, rádi problém s Vámi zkonzultujeme!+ 420 722 008 009

Kompletní servis Brno

Vedle samotného pronájmu samozřejmě zajistíme dopravu po Brně, instalaci a následnou deinstalaci. Samozřejmostí je pro nás také kabelový materiál, nádrž na palivo i trvalá obsluha profesionálním atestovaným elektrikářem. Zkrátka kompletní řešení i pro náročné klienty

Co se výkonu elektrocentrály  týče, nejste nijak omezeni. Výkon, který si vyžádáte, zaručeně dostanete. Elektrocentrály lze spojovat a dosáhnout tak libovolného výkonu. Dieselagregáty máme mobilní i statické. S dopravou si nemusíte lámat hlavu, elekrocentrálu v Brně dovezeme tam, kam bude potřeba. Starosti si nemusíte dělat ani s následným zapojením a obsluhou. V případě potřeby Vám bude celou dobu k dispozici technik, který Vám agregát zapojí, dotankuje, obslouží a následně odpojí. 

Vybírat si v Brně můžete i z hlediska hlučnosti. Pokud potřebujete tichou elektrocentrálu, ani to není problém. Máme i Ultra Silent odhlučněné elektrocentrály, právě pro tyto případy, kdy je potřeba, aby centrála nebyla téměř slyšet.

V neposlední řadě stojí za zmínku stav našich dieselagregátů v Brně. O ty se totiž staráme jako nikdo jiný, protože spolehlivost a kvalita je pro nás na prvnímmístě. Než pošleme centrálu k Vám, podrobíme ji zátěžové zkoušce, kdy musí podat 110% výkon. Pokud by bylo cokoliv špatně, tak to bude ještě u nás a Vy tam máte jistotu, že budete mít k dispozici plně funkční, výkonný, kvalitní stroj, který splní svůj úkol na 100%. 

V případě zájmu o pronájem elektrocentrály v Brně nás neváhejte kontaktovat. Podělíte se s námi o své požadavky a my Vám sestavíme to nejefektivnější řešení právě pro Vás k Vaší plné spokojenosti.

Půjčovna elektrocentrál v Brně +420.722 008 007

 

Brno
Výdejní místo

E-mail: brno@valeon.cz
Telefon: +420 773 44 77 18
Konzultace celá ČR: +420 60 77 44 28

Holubice 298
683 51 Holubice
okres Vyškov, Jihomoravský kraj, Česko

Zobrazit na mapě
GPS: 49.1838444, 16.8113203
Po - Pá  8:00 - 17:00 hod

Potřebujete
elektrocentrálu
v Brně?
Poptat elektrocentrály

Pro zákazníky nabízíme místo nákupů vlastního záložního zdroje dlouhodobý pronájem elektrocentrál v Brně, který je cenově výhodnější oproti nákupu vlastní elektrocentrály. . Kontaktujte nás a zjistěte možnosti výhodnějších cen.