Záložní zdroje - výhodná půjčovna

Jestliže se právě nacházíte před otázkou, jak zajistit náhradní zdroj elektrické energie na vaši stavbu, nebo například plánovaný koncert pod širým nebem a podobné aktivity, kde je potřeba zajistit elektřinu náhradním zdrojem, pak vám nabízíme služby naší společnosti Valeon.cz, která se zabývá touto problematikou.

 

Nabízíme vám výhodný pronájem elektrocentrál, krátkodobý či dlouhodobý, včetně komplexního zajištění služeb, spojených s pronájmem.

 

Naše dieselagregáty jsou vhodné všude tam, kde potřebujete zajistit dodávku elektrické energie z náhradních zdrojů. Může se jednat kupříkladu o předem plánovanou odstávku elektřiny, poruchy, které je potřeba bezodkladně řešit, osvětlení staveb, inženýrských sítí, či již zmiňovaných venkovních akcí, které se nacházejí mimo dosah běžných elektrických sítí.

 

Zakázku připravíme na míru, přesně dle vašich požadavků tak, abyste byli maximálně spokojeni. Od sestavení nabídky, přes precizní realizaci celé akce až po následný kompletní servis.

 

Do kompletních služeb zahrnujeme kromě pronájmu elektrocentrál  zajištění jejich dopravy až na místo určení, zapojení centrál našimi techniky, elektrikářské služby, potřebné rozvody elektřiny, testování elektrocentrál včetně zátěžových zkoušek a v neposlední řadě i zajištění pohotovosti pro společnosti.

 

Takovýto souhrn služeb byste u konkurenčních firem hledali jen stěží.

 

V případě potřeby se tedy obraťte se svými požadavky na naši půjčovnu elektrocentrál a nechte si sestavit nabídku přímo na míru.

 

Kromě výše zmíněného, je součástí nabídky rovněž dodávka kabelového materiálu, nádrže s palivem a dle potřeby také zajištění trvalé obsluhy profesionálního technika, který bude nad řádným chodem zařízení dohlížet.

 

Zakládáme si na tom, aby námi nabízené kompletní řešení služeb uspokojilo i ty nejnáročnější klienty.

 

Elektrocentrály od společnosti Valeon.cz jsou pravidelně testovány a procházejí odborným servisem, což umožňuje kdykoliv, v případě problému, poskytnout okamžitě záložní centrálu tak, aby nedošlo k ohrožení či omezení vaší činnosti či prováděné akce.

 

Nabízíme k pronájmu elektrocentrály jak klasických výkonů - od výkonu 15 kVA až po neomezený výkon, který můžeme zajistit spojením několika výkonů, například 2 x 900 kVA.

 

Dokážeme vyhovět vašim požadavkům i a to z hlediska odhlučnění, které je za určitých okolností nutno dodržet. Naleznete u nás různé druhy elektrocentrál, a to od silent 95 dB, přes super silent 68 dB až po ultra – silent 50 dB, což oceníte jistě zejména v oblastech, kde je potřeba vytvořit co možná nejméně hluku.

 

K dispozici máme jednak stacionární elektrocentrály, ale i mobilní centrály na vozíku. Před každou zakázkou jsou centrály kontrolovány a odzkoušeny.  

 

Prioritou naší půjčovny je především udržení vysokého standardu poskytovaných služeb s velmi širokou rozmanitostí dieselagregátů, které nabízíme k pronájmu.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. +420 722 008 007

Jsme půjčovna záložních zdrojů pro každou výrobní firmu, festival či stavbu. Ať už to bude stavba mimo dosah elektrické sítě nebo větší akce, Valeon servis s.r.o. vám bude k dispozici..